Newsletter
strona główna Firmy windykacyjne Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Prawnik
Autor: Prawnik
Ultimo Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty jest funduszem grupy Ultimo, który gromadzi środki przeznaczone na finansowanie kolejnych zakupów dużych portfeli wierzytelności nieregularnych.
 
ULTIMO koncentruje się na zakupach portfeli oferowanych przez banki, firmy telekomunikacyjne i inne instytucje. Proponujemy również inne usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności masowych, jak obsługa wierzytelności na zlecenie, przede wszystkim dla funduszy sekurytyzowanych. Ultimo jest jedną z największych firm windykacyjnych działających na polskim rynku wierzytelności.
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom


2014-07-07 19:07
Dariusz Kostyra napisał(a):
Proszę o przesłanie na maila biuro@lexvin.pl otrzymanych dokumentów. Całkiem możliwe, iż sytuacja jest jeszcze do uratowania.
2014-07-07 19:06
Mrio napisał(a):
Piętnaście lat temu otrzymałem kredyt hipoteczny z banku PKO BP.Został zabezpieczony wpisem do hipoteki.Kilka lat temu w wyniku trudnej sytuacji przestałem go spłacać.Bank sprzedał dług firmie ULTIMO.Trzy lata temu spłaciłem firmie Ultimo kilka dużych rat-niestety przestałem spłacać bo raty były zbyt wysokie a z nimi nie dało się dogadać w sprawie ich obniżenia.W tej chwili dostałem list polecony z Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu w Częstochowie,o wpisie do ksiąg o wszczęciu egzekucji z nieruchomości oraz wezwanie do zapłaty należnośći-zajmuje sie tym komornik sądowy.Wpis nosi datę 08-04-2014.Ja w tym czasie przebywałem za granicą i nie odbierałem innych pism poleconych -w skrzynce pocztowej znalazłem awiza,oraz list polecony od rzeczoznawcy budowlanego że 09.07.2014 ,czyli pojutrze przyjedzie wycenić budynek.Moje pytanie to co robić w tej sytuacji-zezwolić na wycenę,układać się z Ultimo (o ile to możliwe) cz z komornikiem? Dług wynosi ok.35 tysięcy z odsetkami.
Dodaj komentarz
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do sprawy. Kancelaria pracuje cały tydzień, mój proble...
Renata
Bardzo szybka odpowiedz na mój problem. W ciągu trzech godzin przygotowany sprzeciw od nakazu zapłaty, w moim przypadku w 1000% skuteczny. Dzięki ...
Tomek
Najczęściej komentowane
Wydając nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym, sąd orzeka, że pozwany ma...
Otrzymane od firmy Intrum Justitia zawiadomienie o rozpoczęciu procedury przedprocowej...
Dziękuję na wstępie za powierzenie Pani sprawy naszej firmie, działamy na...
Sprzeciw do nakazu zapłaty jest swoistym środkiem zaskarżenia przysługującym...
Jak wynika z wezwania do zapłaty wystosowanego przez Kancelarię Prawną I.Szmydka,...
Presco Investments S.a.r.l z siedzibą w Luksemburgu jest częścią grupy kapitałowej...
Tak mamy już doświadczenie z easyDEBT Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz...