Newsletter

Formularz domyślny


Posiadasz niespłacony dług?
Otrzymałeś z Sądu nakaz zapłaty dotyczący zobowiązań pochodzących sprzed kilku lat (np. kredyt, pożyczka, abonament telefoniczny), czesne?

Dowiedziałeś się o toczącym się postępowaniu sądowym dotyczącym długu sprzed kilku lat, w którym jesteś stroną pozwaną?

Komornik wszczął postępowanie egzekucyjne, które dotyczy długów zaciągniętych kilka lat temu, a ty nie wiedziałeś o toczącym się postępowaniu sądowym?

Zostałeś pozwany przez Fundusz Sekuratyzacyjny lub firmę windykacyjną ?

Zastanawiasz się czy Twój dług nie uległ już przedawnieniu i czy masz możliwość skutecznej obrony?

Pamiętaj każdy dług ulega przedawnieniu !
Sprawdź czy postępowanie, którego jesteś stroną nie dotyczy przedawnionego długu i czy masz szanse na uchylenie się od obowiązku zapłaty.

Po pozytywnej ocenie Twoją sprawą zajmą się współpracujący z nami, doświadczeni prawnicy.

Nie poniesiesz kosztów ich pracy. PAMIĘTAJ NASZA POMOC NIC CIĘ NIE KOSZTUJE. Nasze wynagrodzenie stanowią koszty zastępstwa procesowego, które pokrywane są przez Twojego przeciwnika procesowego.

Imię:*
E-mail:*
załącz plik

Akceptuję Regulamin2017-07-16 17:29
Zofia napisał(a):
W trakcie załatwiania sprawy cały czas konsultowałam z prawnikiem podejmowane działania. Prawnik odpowiadał szybko i rzetelnie na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.
2014-05-03 14:50
Henryk napisał(a):
Sam jestem prawnikiem z długoletnim stażem, chociaż specjalistą z innej gałęzi prawa. Nie miałem czasu na zgłębianie mojego problemu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem szybkości i fachowości przesłanej mi opinii. Nie widać w niej ani rutyny ani powierzchowności . A co do ceny to proponuję udać się do adwokata w pobliżu miejsca zamieszkania ze swoim problemem i zapytać o cenę a następnie ten sam problem przedstawić na portalu. Wtedy wszystko stanie się jasne. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Tak trzymać!!!!!
2014-06-03 21:57
Cezary napisał(a):
Chciałbym bardzo podziękować Waszej Kancelarii za doprowadzenie mojej sprawy do końca, która 28 marca po postanowieniu sądu zakończyła się na moją korzyść. Jestem bardzo zadowolony z tego powodu, Wasz profesjonalizm i szybkość działania naprawdę jest na wysokim poziomie. W przyszłości na pewno będę polecał Was innym jako zaufaną i sprawdzoną kancelarię prawną.
2014-07-07 21:29
Dominik napisał(a):
Dzień dobry, jestem pod dużym wrażeniem szybkości i jakości obsługi. Pomimo początkowego sceptycznego nastawienia z mojej strony bardzo miło zostałem rozczarowany. Profesjonalna obsługa za przystępną cenę. W przyszłości również zamierzam korzystać portalu. Zamiast szukać znajomości wszystko można załatwić z własnego komputera i bez łaski.
2014-07-09 16:39
Krystyna napisał(a):
Serdecznie polecam nakaz-zaplaty.pl. Jest to firma w pełni profesjonalna. Z panem Darkiem Kostyra jest świetny kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Firma świadczy usługi bardzo szybko i dobrze. Wszystkie dokumenty przygotowane przez pana Darka (Sprzeciw od Nakazu Zapłaty, Wezwanie do zapłaty do powoda a następnie Pismo procesowe) były bardzo szybko (praktycznie od razu) i profesjonalnie napisane. Wystarczyło je wydrukować, podpisać i wysłać. Sprawa w Sądzie również, zgodnie z oczekiwaniem pana Darka, zakończyła się pomyślnym wyrokiem i zwrotem kosztów pomocy prawnej zasądzonej od powoda.
Sprawa na początku nie była bardzo prosta. Do akcji wkroczył Komornik Sądowy, któremu córka zapłaciła kwotę prawie 3 000 zł. Córka została zastraszona pismem od Komornika Sądowego, z którego wynikało, że Komornik może wejść do mieszkania lub zakładu pracy w celu zajęcia znajdujących się tam ruchomości lub może zarządzić otworzenie mieszkania w asyście policji o każdej porze tj. również w porze nocnej i dni wolne od pracy oraz umieścić dłużnika w „Krajowym rejestrze dłużników niewypłacalnych”. Z listu wrzuconego do skrzynki, w którym były dokumenty od Komornika Sądowego nie można było zorientować się, czego dotyczy sprawa, kiedy powstał dług i za co. Wierzyciel nic nam nie mówił. Dopiero z Internetu córka dowiedziała się, że jest to firma windykacyjna, która skupiła długi wyższych uczelni. Córka przez rok w okresie 1999/2000 była studentką WSP TWP w Warszawie. Jednak do chwili otrzymania pisma od Komornika Sądowego (sierpień 2012 r) nic nie wiedziała o żadnych zaległościach w opłatach czesnego. Po dokonaniu zapłaty na konto Komornika Sądowego miałyśmy przeświadczenie, że żyjemy w kraju wydawałoby się praworządnym, w którym jednak prawo nie jest respektowane w stosunku do przeciętnego obywatela. Informacje, które znajdowały się w pozwie były nieprawdziwe. Nikt ze znajomych nie wierzył w możliwość odzyskania wpłaconych pieniędzy Komornikowi. Dopiero dzięki Panu Darkowi (firma LexVin) udało nam się doprowadzić do zgodnego z prawem wyroku sądowego. Firma windykacyjna zwróciła bezpodstawnie pobraną należność. Sąd uznał przedawnienie roszczeń Powoda i zasądził od Powoda zwrot kosztów pomocy prawnej w niniejszej sprawie. Ogromne dzięki Panie Darku za dotychczasową pomoc. Duże brawa.
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do sprawy. Kancelaria pracuje cały tydzień, mój proble...
Renata
Bardzo szybka odpowiedz na mój problem. W ciągu trzech godzin przygotowany sprzeciw od nakazu zapłaty, w moim przypadku w 1000% skuteczny. Dzięki ...
Tomek
Najczęściej komentowane
Wydając nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym, sąd orzeka, że pozwany ma...
Otrzymane od firmy Intrum Justitia zawiadomienie o rozpoczęciu procedury przedprocowej...
Dziękuję na wstępie za powierzenie Pani sprawy naszej firmie, działamy na...
Sprzeciw do nakazu zapłaty jest swoistym środkiem zaskarżenia przysługującym...
Jak wynika z wezwania do zapłaty wystosowanego przez Kancelarię Prawną I.Szmydka,...
Presco Investments S.a.r.l z siedzibą w Luksemburgu jest częścią grupy kapitałowej...
Tak mamy już doświadczenie z easyDEBT Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz...