Skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty


Otrzymałeś pozew lub nakaz zapłaty? A może doręczono Ci już wyrok? Komornik zajął Ci środki, a Ty nie wiesz dlaczego? Możliwe, że długu nie trzeba będzie w ogóle spłacać, nasi prawnicy przeanalizują Twoją sprawę i bezpłatnie poprowadzą ją przed Sądem.
Windykatorzy oraz banki egzekwują często nienależne już świadczenia – daj sobie pomóc – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ. Wypełnij formularz lub wyślij skany dokumentów i opis sprawy na adres biuro@pozwy.plOpinie klientów:
Krystyna
star star star star star
Serdecznie polecam nakaz-zaplaty.pl. Jest to firma w pełni profesjonalna. Z panem Darkiem Kostyra jest świetny kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Firma świadczy usługi bardzo szybko i dobrze. Wszystkie dokumenty przygotowane przez pana Darka (Sprzeciw od Nakazu Zapłaty, Wezwanie do zapłaty do powoda a następnie Pismo procesowe) były bardzo szybko (praktycznie od razu) i profesjonalnie napisane. Wystarczyło je wydrukować, podpisać i wysłać. Sprawa w Sądzie również, zgodnie z oczekiwaniem pana Darka, zakończyła się pomyślnym wyrokiem i zwrotem kosztów pomocy prawnej zasądzonej od powoda. Sprawa na początku nie była bardzo prosta. Do akcji wkroczył Komornik Sądowy, któremu córka zapłaciła kwotę prawie 3 000 zł. Córka została zastraszona pismem od Komornika Sądowego, z którego wynikało, że Komornik może wejść do mieszkania lub zakładu pracy w celu zajęcia znajdujących się tam ruchomości lub może zarządzić otworzenie mieszkania w asyście policji o każdej porze tj. również w porze nocnej i dni wolne od pracy oraz umieścić dłużnika w „Krajowym rejestrze dłużników niewypłacalnych”. Z listu wrzuconego do skrzynki, w którym były dokumenty od Komornika Sądowego nie można było zorientować się, czego dotyczy sprawa, kiedy powstał dług i za co. Wierzyciel nic nam nie mówił. Dopiero z Internetu córka dowiedziała się, że jest to firma windykacyjna, która skupiła długi wyższych uczelni. Córka przez rok w okresie 1999/2000 była studentką WSP TWP w Warszawie. Jednak do chwili otrzymania pisma od Komornika Sądowego (sierpień 2012 r) nic nie wiedziała o żadnych zaległościach w opłatach czesnego. Po dokonaniu zapłaty na konto Komornika Sądowego miałyśmy przeświadczenie, że żyjemy w kraju wydawałoby się praworządnym, w którym jednak prawo nie jest respektowane w stosunku do przeciętnego obywatela. Informacje, które znajdowały się w pozwie były nieprawdziwe. Nikt ze znajomych nie wierzył w możliwość odzyskania wpłaconych pieniędzy Komornikowi. Dopiero dzięki Panu Darkowi (firma LexVin) udało nam się doprowadzić do zgodnego z prawem wyroku sądowego. Firma windykacyjna zwróciła bezpodstawnie pobraną należność. Sąd uznał przedawnienie roszczeń Powoda i zasądził od Powoda zwrot kosztów pomocy prawnej w niniejszej sprawie. Ogromne dzięki Panie Darku za dotychczasową pomoc. Duże brawa.
Dominik
star star star star star
Dzień dobry, jestem pod dużym wrażeniem szybkości i jakości obsługi. Pomimo początkowego sceptycznego nastawienia z mojej strony bardzo miło zostałem rozczarowany. Profesjonalna obsługa za przystępną cenę. W przyszłości również zamierzam korzystać portalu. Zamiast szukać znajomości wszystko można załatwić z własnego komputera i bez łaski.
Cezary
star star star star star
Chciałbym bardzo podziękować Waszej Kancelarii za doprowadzenie mojej sprawy do końca, która 28 marca po postanowieniu sądu zakończyła się na moją korzyść. Jestem bardzo zadowolony z tego powodu, Wasz profesjonalizm i szybkość działania naprawdę jest na wysokim poziomie. W przyszłości na pewno będę polecał Was innym jako zaufaną i sprawdzoną kancelarię prawną.
Henryk
star star star star star
Sam jestem prawnikiem z długoletnim stażem, chociaż specjalistą z innej gałęzi prawa. Nie miałem czasu na zgłębianie mojego problemu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem szybkości i fachowości przesłanej mi opinii. Nie widać w niej ani rutyny ani powierzchowności . A co do ceny to proponuję udać się do adwokata w pobliżu miejsca zamieszkania ze swoim problemem i zapytać o cenę a następnie ten sam problem przedstawić na portalu. Wtedy wszystko stanie się jasne. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Tak trzymać!!!!!
Zofia
star star star star star
W trakcie załatwiania sprawy cały czas konsultowałam z prawnikiem podejmowane działania. Prawnik odpowiadał szybko i rzetelnie na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.
11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25886
Zrealizowanych
usług
Masz pytania? Zapytaj prawnika