O nas

Centrum Obsługi Dłużnika powstało w celu świadczenia profesjonalnej pomocy prawnej osobom, które otrzymały nakaz zapłaty z którym się nie zgadzają i chcą bronic swoich racji.

Od ponad 6 lat z sukcesem pomagamy Klientom w sprawach związanych z firmami windykacyjnymi. Nasze usługi charakteryzuje przede wszystkim profesjonalizm. Przygotowaliśmy już skutecznie ponad 1000 sprzeciwów od nakazów zapłaty i zarzutów od nakazów zapłaty.


Daję Ci gwarancję SATYSFAKCJI, CENY oraz SUKCESU. Gwarantuję Ci zwrot uiszczonej opłaty jeżeli przygotowany sprzeciw od nakazu zapłaty nie będzie profesjonalny i nie będzie spełniał Twoich oczekiwań. Ponadto gwarantuję Ci zwrot różnicy w cenie jeżeli znajdziesz tańszą od naszej usługę realizowaną przez prawników z tak bogatym doświadczeniem jak moje. Pamiętaj niewłaściwie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty będzie skutkował uprawomocnieniem się wyroku a w konsekwencji koniecznością zapłaty należności.Nie czekaj już teraz wypełnij formularz znajdujący się po prawej stronie lub wyślij email na adres biuro@pozwy.pl – zadanie pytania nic Cię nie kosztuje.


Z poważaniem

Dariusz Kostyra

www.nakaz-zaplaty.pl

Profesjonalne sprzeciwy od nakazu zapłaty i zarzuty od nakazu zapłaty

Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25886
Zrealizowanych
usług
Masz pytania? Zapytaj prawnika