Newsletter
strona główna Sprzeciw do nakazu zapłaty Nakaz zapłaty EOS - Navi Lex - PTK

Nakaz zapłaty EOS - Navi Lex - PTK

Prawnik
Autor: Prawnik

Przed chwilą otrzymałem nakaz zapłaty wydany przez Sąd Rejonowy w Lublinie w elektronicznym postępowaniu upominawczym na rzecz firmy EOS Investment Poland GmbH z siedzibą w Hamburgu. Jak wynika z treści pozwy sprawa dotyczy zaległych faktur wobec PTK Centertel Sp z o.o., która to wierzytelność została następnie nabyta przez EOS. Równocześnie z nakazem otrzymałem przed egzekucyjne wezwanie do zapłaty od Kancelarii Prawnej Navi Lex, która reprezentuje interesy EOS Investment Poland GmbH. Czy są wstanie Państwo przygotować skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty w niniejszej sprawie ? 

Po zapoznaniu się z przesłanymi aktami sprawy informuję, iż nasza firma jest wstanie przygotować w 100% skuteczny sprzeciw od wydanego przez sąd nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym. 
 
Zgodnie z art. 117 Kodeksu cywilnego z zastrzeżeniem wyjątków w ustawie przewidzianych, roszczenia majątkowe ulegają przedawnieniu. Po upływie terminu przedawnienia ten, przeciwko komu przysługuje roszczenie, może uchylić się od jego zaspokojenia, chyba że zrzeka się korzystania z zarzutu przedawnienia. Jednakże zrzeczenie się zarzutu przedawnienia przed upływem terminu jest nieważne. Jeżeli przepis szczególny nie stanowi inaczej, termin przedawnienia wynosi lat dziesięć, a dla roszczeń o świadczenia okresowe oraz roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej - trzy lata. 
 
Należy jednak pamiętać, iż sprawa toczy się w postępowaniu uproszczonym i bez znajomości procedury cywilnej nie zalecałbym samodzielnego przygotowania sprzeciwu a sugeruję zlecenie tej sprawy profesjonalistą. Nasza firma przygotowała już kilkanaście tysięcy skutecznych sprzeciwów od nakazów zapłaty a o jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie naszych zadowolonych Klientów.
Masz problem natury prawnej? Zadaj pytanie naszym specjalistom


2014-12-28 13:17
Małgosia napisał(a):
Komornik ściągnął mi najpierw pieniążki a potem dopiero posłał pismo powiadamiające o zablokowaniu konta i to na stary adres na którym już nie mieszkam od ponad 10-lat czy to jest dopuszczalne żeby musiała się dowiadywać wydzwaniać dlaczego i z jakiego powodu zostało mi zablokowane konto i trwało to około miesiąca zanim zostało odblokowane wiec zostałam bez środków do życia na miesiąc,i czy jest dozwolone od mojej renty która wynosi 700 zł zostaje mi ściągane 235 zł wiec zostaje mi 500 zł na opłaty a z czego żyć, i do dzisiaj nie wiem za co mam potrącenia gdyż takiej informacji nie mogę uzyskać od Kancelarii.
Dodaj komentarz
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do sprawy. Kancelaria pracuje cały tydzień, mój proble...
Renata
Bardzo szybka odpowiedz na mój problem. W ciągu trzech godzin przygotowany sprzeciw od nakazu zapłaty, w moim przypadku w 1000% skuteczny. Dzięki ...
Tomek
Najczęściej komentowane
Wydając nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym, sąd orzeka, że pozwany ma...
Otrzymane od firmy Intrum Justitia zawiadomienie o rozpoczęciu procedury przedprocowej...
Dziękuję na wstępie za powierzenie Pani sprawy naszej firmie, działamy na...
Sprzeciw do nakazu zapłaty jest swoistym środkiem zaskarżenia przysługującym...
Jak wynika z wezwania do zapłaty wystosowanego przez Kancelarię Prawną I.Szmydka,...
Presco Investments S.a.r.l z siedzibą w Luksemburgu jest częścią grupy kapitałowej...
Tak mamy już doświadczenie z easyDEBT Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz...