Ostatnio komentowane:

PG PRESCO

W dniu 2012-12-04 otrzymaliśmy wezwanie do zapłaty przez firmę PG P.R.E.S.C.O.Group po siedmiu latach. Sprawa dotyczy telewizji Cyfrowy Polsat. Co robić ?

Roszczenie firmy PG PRESCO w chwili obecnej uległo przedawnieniu i przekształciło się w tzw. zobowiązanie naturalne. Istota zobowiązania naturalnego polega na tym, iż jego spełnienie zależy tylko i wyłącznie od woli dłużnika.
 
Roszczenie o zapłatę abonamentu za telewizję cyfrową przedawnia się z upływem lat trzech. 
 
Firma PG PRESCO obecnie będzie próbowała na Państwu wymusić zachowanie, które doprowadziłoby do uznania długu i w konsekwencji do przerwania biegu przedawnienia. Takim zachowanie w szczególności byłoby: częściowa spłata długu, deklaracja spłaty długu, podpisanie ugody, etc. Najlepiej abyście Państwo nie prowadzili żadnych rozmów z tą firmą a kierowane wezwania należy ignorować. 
 
Podjęcia działań państwa strony będzie dopiero konieczne w chwili otrzymania nakazu zapłaty z sądu. Po otrzymaniu nakazu zapłaty będziecie Państwo mieli 14 dni na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty w którym konieczne stanie się podniesienie zarzutu przedawnienia dochodzonego roszczenia. 
 
W celu profesjonalnego przygotowania sprzeciwu najlepiej jak skontaktujecie się Państwo z nasz a firmą co do Państwu gwarancję wygrania sprawy z PG PRESCO.


2013-10-04 11:49
Robert napisał(a):
Dzień dobry.
Potrzebuję przygotować sprzeciw zapłaty do nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym na rzecz powoda Presco Investmens S.a.r.I.
Robert
2013-09-18 09:14
justyna napisał(a):
proszę o informacje, jak przygotować sprzeciw w sprawie PRESCO za dług z cyfrowego polsatu
Dodaj komentarz
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
Rzetelna firma
Zapytaj prawnika
Umów wizytę
11 lat
doświadczeń
99 %
skuteczności
25844
Zrealizowanych
usług
Masz pytania? Zapytaj prawnika