Nakaz-zapłaty.pl

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną obsługą prawną w zakresie spraw związanych z zarzutami od nakazu zapłaty, sprzeciwem od wyroku zaocznego, odpowiedzią na pozew o zapłatę, unieważnieniem kredytu w CHF i WIBOR, a także upadłością konsumencką.

Nasi doświadczeni prawnicy posiadają szeroką wiedzę i praktyczne doświadczenie, co pozwala nam na skuteczną obronę interesów naszych klientów. Współpracujemy z klientami na każdym etapie postępowania, od sporządzenia dokumentów po reprezentowanie ich przed sądem.

Poznaj nas

Co oferujemy?

Doświadczenie i wiedza

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z 18-letnim doświadczeniem w sprawach oddłużeniowych przeciwko bankom, firmom windykacyjnym i pożyczkowym, posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa wierzytelności oraz prawa procesowego.

Pomoc prawna

Przed przystąpieniem do procedur związanych z zarzutami od nakazu zapłaty, sprzeciwem od wyroku zaocznego, odpowiedzią na pozew o zapłatę, dokonujemy szczegółowej analizy sytuacji prawnej Klienta i pomagamy dobrać optymalne dla Niego rozwiązania.

Wsparcie na każdym etapie

Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie toczącego się postępowania, reprezentując ich interesy prawne przed instytucjami finansowymi, a w razie konieczności również przed sądami powszechnymi.

Skuteczność

Jeśli zaufasz naszym doświadczonym specjalistom, zapewnisz terminowe i prawidłowe złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty, co jest kluczowe dla sukcesu sprawy.

Historia i wartości

Nasza firma działa już od ponad 18 lat, co daje nam ogromne doświadczenie w branży. Od samego początku naszym celem było pomaganie klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z windykacją i obroną przed nakazami zapłaty. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, udało nam się pomóc tysiącom klientów w osiągnięciu najlepszych wyników.

Odpowiedzialność
za efekt

Dajemy z siebie wszystko i czujemy się odpowiedzialni za wyniki.

Indywidualne podejście

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy

Przystępna cena

Oferujemy profesjonalną obsługę prawną za przystępną cenę

Terminowość i skuteczność

Wyróżnia nas terminowość i skuteczność w działaniach procesowych oraz ustaleniach z Klientem.

Nasz zespół

Dariusz Kostyra

Radca prawny

Rafał Czepik

Radca prawny

Masz pytania? Zapytaj prawnika.

Dbamy o twoją prywatność! Strona www.karta-pobytu.pl wykorzystuje pliki cookie, aby korzystać z serwisu prosimy zaakceptować naszą Politykę prywatności