Sprzeciw do nakazu zapłaty

VPF I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Odebrałem właśnie nakaz zapłaty wydany przez Sąd Rejonowy dla Lublina Zachód na rzecz firmy VPF I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z siedzibą w Warszawa. Sprawa dotyczy kredytu udzielonego mi przez ING Bank Śląski, który to został mi wypowiedziany w roku 2007. Czy Państwa firma jest wstanie mi w niniejszej sprawie pomóc ?

Po szczegółowej analizie pozwu oraz nakazu zapłaty wydanego przez Sąd Rejonowy dla Lublina Zachód na rzecz firmy VPF I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty informuję, iż jesteśmy wstanie przygotować sprzeciw od nakazu zapłaty, który zagwarantuje Panu uniknięcie spłaty powstałego długu.

Zgodnie z art. 117 Kodeksu cywilnego z zastrzeżeniem wyjątków w ustawie przewidzianych, roszczenia majątkowe ulegają przedawnieniu. Po upływie terminu przedawnienia ten, przeciwko komu przysługuje roszczenie, może uchylić się od jego zaspokojenia, chyba że zrzeka się korzystania z zarzutu przedawnienia. Jednakże zrzeczenie się zarzutu przedawnienia przed upływem terminu jest nieważne.

Jeżeli przepis szczególny nie stanowi inaczej, termin przedawnienia wynosi lat dziesięć, a dla roszczeń o świadczenia okresowe oraz roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej – trzy lata.

Kredyt udzielony przez ING Bank Śląski uległ w Pana przypadku przedawnieniu w roku 2010. Gwarantujemy więc, iż wysoki profesjonalizm przygotowanych przez nas pism procesowych zagwarantuje Panu uniknięcie zapłaty zasądzonej należności na rzecz I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

Komentarze do wpisu

  1. piotr eron Pisze:

    mam podobny problem , bank slaski udzielil mi debetu 1000zl .w 200o roku nie mialem dochodow nie splacalem . potem Bank slaski sprzedal dlug do VPF 1 niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamkniety z siedziba Warszawa w 2008 roku dostalem powiadomienie o dlugu splacalem na raty po 100 , 200 zl lecz zostalo 2700 zl dostalem nakaz zaplaty z e sady z lublina teraz nie bardzo wiem jak sie bronic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły z tej kategorii

Masz pytania? Zapytaj prawnika.